Združenje prevajalskih podjetij

Arhiv: Priložnosti in pasti strojnega prevajanja

Arhiv: Poslovni nasveti v času koronavirusa

Arhiv: Izvoljen nov Upravni odbor ZPP, 29. 11. 2019

Arhiv: TransDigit 2.0 - 2. letna konferenca o digitalizaciji v prevajalski dejavnosti

V Združenju prevajalskih podjetij v četrtek, 23. 5. 2019, že drugo leto organiziramo konferenco TransDigit. Na dogodku bodo predstavljene izbrane aktualne tematike s področja prevajanja s poudarkom na digitalizaciji. Program je pester in ponuja raznolike vsebine, zato verjamemo, da bo konferenca vsakemu udeležencu prinesla nova znanja, ideje in seveda tudi poznanstva. Dogodek bo potekal na Gospodarski zbornici Slovenije v Ljubljani. Vsi, ki ste kakorkoli povezani s prevajalsko dejavnostjo, dogodka ne bi smeli zamuditi. Vabljeni k prijavi, program dogodka je objavljen na zpp.gzs.si in Facebook strani Združenja prevajalskih podjetij.